دارالترجمه بین الملل ارائه دهنده خدمات نوین و حرفه ای ترجمه در نوع خود است که با تکیه بر مدیریت علمی و با بهره ­گیری از بهترین مترجمان و آموزش مداوم این امر را محقق نموده است. ما خدمات ترجمه تخصصی و سفارشگیری شما فرهیخته ی گرامی را به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین با گارانتی و تضمین ۳روزه انجام می دهیم. ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه بلعکس انواع متنون بازرگانی و کنفرانسی و مقالات آکادمیک شامل مقالات آی اس آی ISI و ISC مقالات علمی پژوهشی و همچنین کتب در انواع سطوح تخصصی دانشگاهی و عمومی به همراه بازخوانی رایگان ، تخصص ماست و علاوه بر آن در دارالترجمه بین الملل به ۶ زبان پرکاربرد دیگر اعم از فرانسه ، آلمانی ، عربی ، ایتالیایی ، اسپانیولی و ترکی استانبولی نیز ترجمه انجام میشود.
کاهش قیمت ترجمه برای مشتریان در راستای امکان ترجمه با هر بودجه ای به دلیل امکان انتخاب سطح و کیفیت ترجمه (متوسط، خوب و عالی) و نیز اعمال تخفیف های دانشجویی متناسب با حجم سفارش و عدم نیاز به مراجعه حضوری با حذف مخارج حاشیه ای میسر شده است. سفارش‌های ترجمه پس از ثبت سفارش برای هر سه سطح متوسط، خوب و عالی قیمت‌گذاری و به کاربر اعلام می‌شود و می‌توان بر اساس کیفیت و قیمت، نسبت به انتخاب سطح ترجمه مورد نظر اقدام نمود. ارزیابی مستمر و ارزیابی کیفی در جهت تضمین کیفیت ترجمه های انجام شده از سایر خدمات دارالترجمه بین الملل می باشد.

امتیازات همکاری با  دارالترجمه بین الملل برای شما عزیزان شامل برخورداری از :

رضایت کامل شما مشتریان عزیز می باشد که در این راستا ۷۲ ساعت گارانتی برای کلیه خدمات ما وجود دارد و در صورتی که شما از کیفیت ترجمه متن یا مقاله یا … خود راضی نبوید می توانید از ضمانت سفارش خود استفاده نمائید واین مرکز تمامی ایراداتی که مشتری از ترجمه گرفته است را به صورت رایگان برطرف می نماید. و البته در صورتی که مشتری درخواست انصراف بدهد، سفارش ترجمه ایشان با هیئت داوری سپرده خواهد شد و در صورتی که داوران نیز با مشتری هم عقیده باشند کل وجه سفارش ترجمه به مشتری عودت داده خواهد شد.

  • تخفیفات ویژه به مناسبت های گوناگون و نیز دریافت %۲۰ تخفیف برای سفارش بعدی
  • سفارش آنلاین ترجمه
  • ارسال ، دریافت و پشتیبانی آنلاین سفارش
  • ارتباط بی واسطه با مترجم
  • ارتباط  با ما و ارسال سفارش از طریق برنامه های شبکه های اجتماعی
  • امکان پرداخت قسطی (در کارهای حجیم)گارانتی داوری مقالات ISI (سابمیت و اکسپت)گارانتی تحویل در موعد مقرر)
  • و نیز آموزش و مشاوره  رایگان زبان انگلیسی در کانال تلگرام دارالترجمه

علاوه براین ، دارالترجمه بین الملل با بهره گیری ازاساتید دانشگاه و مترجمین رسمی و ویراستار های حرفه ای بر آن شده تا در صورت نیاز شما فرهیخته ی گرامی به ترجمه و ویراستاری مطالب خود اعم از مقاله ، کتاب ، جزوه و پایان نامه را مرتفع سازد. اگر زمان و هزینه برای شما مهم است کافیست این کار را به ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت سفارش خود را تحویل بگیرید ، بعد از تایپ کتاب و یا پایان نامه خود نیاز به ویراستار خواهید داشت که در صورت درخواست، پرسنل درالترجمه بین الملل این مهم را نیز برای شما با بهترین کیفیت از قبیل غلط یابی املایی، نگارشی، فهرست نویسی و صفحه بندی به صورت حرفه ای برای تمامی رشته ها انجام میدهند.

Follow Us